'Speeltijd!'

grote weergave Tol (Gemeentebestuur Asse) ©Gemeentebestuur Asse
Wat is het oudste speelgoed? Welke spelletjes werden vroeger thuis en op school gespeeld? Welk speelgoed mag nooit verdwijnen?
Samen met de leerlingen van de Assese lagere scholen bouwt Heemkring Ascania een deel van het Erfgoed Museum Asse en de kapel van het Oud Gasthuis om tot een tijdelijk speelgoedmuseum.
Herbeleef je kindertijd en ontdek hoe speelgoed en spelrages in de loop van de tijd veranderd zijn. Organisatie: Gemeentebestuur Asse. In samenwerking met: dienst Cultuur, Heemkring Ascania en de lagere scholen van Asse. Bijkomende informatie bij locatie: De expo vindt plaats in het Oud Gasthuis: kapel + lokaal Willem Offhuys + EMA. Deze activiteit loopt tot: 11/05/2025. Tijdens Erfgoeddag is de expo open van 10:00 - 18:00 en nadien op zaterdag en zondag van 14.00 - 18.00 uur..

Informatie

Wanneer

Prijs

Gratis

Waar

CC Asse - Oud Gasthuis Lokaal Willem Offhuys

Organisatie

Gemeentebestuur Asse

Contact

Onthaal en infobalie

Adres
Gemeenteplein 1, 1730Asse
Stratenplan
Routebeschrijving
tel.
02 454 19 19
E-mail
info@asse.be
Website
www.asse.be