Een boom per gezin

Extra bomen aanplanten is een belangrijke doelstelling van het gemeentelijk klimaatactieplan. Door het ondertekenen van het Lokaal energie- en klimaatpact hebben we ons bijkomend geëngageerd om tegen 2030 één boom extra te (laten) planten per inwoner. 

De gemeente doet sinds 2009 mee aan de jaarlijkse en succesvolle samenaankoop voor streekeigen plantgoed en hoogstam(fruit)bomen Behaag je tuin. Dit wordt georganiseerd door het Regionaal Landschap Brabantse Kouters (RLBK).

50% korting op plantgoed en bomen

Om inwoners te stimuleren om bomen en struiken aan te planten, bieden we alle gezinnen van Asse een korting van 50% - met een maximum van 20 euro - op hun aankoop via 'Behaag je tuin'.

Heb je geen tuin of heb je geen plaats meer om een extra boom te planten, dan bieden we je de optie aan om een boom aan te kopen voor een gemeentelijke aanplant. Zoek hiervoor op het bestelformulier bij de categorie 'hoogstamfruitbomen' of 'hoogstamloofbomen'. We nodigen je dan later uit om samen met ons jouw boom/bomen aan te planten.

Bestellen doe je van 1 september tot 15 oktober via de website van Behaag je tuin.

Vraag gratis advies aan onze tuinrangers voor onder andere je plantkeuze.

Contact

Onthaal en infobalie

Adres
Gemeenteplein 1, 1730Asse
Stratenplan
Routebeschrijving
tel.
02 454 19 19
E-mail
info@asse.be
Website
www.asse.be