Doorgaand verkeer vanuit Asse-centrum richting Mollem volgt een omleiding via Gemeenteplein, Weversstraat, Stationsstraat en N9k.
Fase 1: 14 en 15 januari
De aannemer werkt tussen Gasthuisstraat en de inrit van de ondergrondse parking Huinegem. Er geldt eenrichtingsverkeer richting Asse-centrum. Plaatselijk verkeer richting de rotonde is mogelijk. Zo blijven parkings en woningen vanuit beide richtingen bereikbaar.
Fase 2: 16 en 17 januari
Er wordt gewerkt tussen de inrit van de ondergrondse parking en de uitrit van de bovengrondse parking. Er geldt eenrichtingsverkeer richting Asse-centrum. Plaatselijk verkeer richting de rotonde is mogelijk. Zo blijven parkings en woningen vanuit beide richtingen bereikbaar.
Fase 3: van 19 tot en met 23 januari
De aannemer werkt tussen huisnummer 7 en de spoorwegbrug. Tussen de rotonde en de spoorwegbrug is enkel verkeer richting Asse-centrum mogelijk. Tijdens deze fase worden de verkeerlichten ter hoogte van de spoorwegbrug uitgeschakeld.
Er wordt steeds een veilige doorgang voor voetgangers en fietsers voorzien. Waar nodig geldt een parkeerverbod.
